Jeśli ukończyłeś 17 lat i 9 miesięcy chcesz szybko i sprawnie zrobić kurs na prawo jazdy kategorii B w Szczecinie w miłej i rodzinnej szkole z wieloletnim doświadczeniem i praktyką organizowania kursów nauki jazdy ? Bardzo dobrze trafiłeś -nasza szkoła prawa jazdy  jest strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy, że po ukończeniu kursu nauki jazdy kat B zdobędziesz upragnione prawo jazdy, a wszystkie zadania egzaminacyjne jakie są przewidziane na egzaminie państwowym na prawo jazdy kategorii B w WORD Szczecin  nie będą stanowiły dla Ciebie problemu. Nasza szkoła nauki jazdy w Szczecinie może pochwalić się tysiącami wyszkolonych i zadowolonych kierowców w zakresie prawa jazdy kat. B. Kursanci Ci, dzięki nam, ale też dzięki własnej pracy szybko i sprawnie osiągnęli wysoki poziom umiejętności i nauki jazdy samochodem w terenie zabudowanym i poza nim, oraz zdali egzamin państwowy na prawo jazdy kat. B w WORD Szczecin, wykonując poprawnie wszystkie zadania egzaminacyjne przewidziane na prawo jazdy kategorii B. Szkolenie na prawo jazdy w naszej szkole w Szczecinie odbywa się identycznymi pojazdami jak na egzaminie państwowym i nowoczesne zaplecze multimedialne , oraz znakomitą, miłą i doświadczoną kadrę instruktorską .Ponadto informujemy,  że nasze pojazdy służące do nauki jazdy posiadają pełny zakres ubezpieczenia więc w razie kolizji wszelkie koszty ponosi szkoła nauki jazdy. Zdobywając prawo jazdy w naszej szkole nauki jazdy  sprawimy, że jazdy i zajęcia teoretyczne nie będą dla Ciebie tylko przykrym obowiązkiem, ale czymś w czym się uczestniczy z przyjemnością. Pamiętaj ,że naszej szkole nauki jazdy zależy na Twoim sukcesie. Staramy się, aby podejście do każdego kursanta było indywidualne z uwzględnieniem jego potrzeb oraz oczekiwań które pomogą mu zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Jako jedna z niewielu szkół oferujemy kursy z instruktorem posiadającym uprawnienia egzaminatora.

Gdy ukończysz szkolenie z zakresu prawa jazdy , zdobędziesz upragnione prawko oraz poznasz przepisy ruchu drogowego, a znaki i szczecińskie skrzyżowania nie będą stanowić dla Ciebie tajemnic. Dzięki nauce w naszej szkole nauki jazdy zdobędziesz umiejętność poruszania się nie tylko po trasach egzaminacyjnych, ale też po wszystkich szczecińskich drogach . Pokonasz również wiele kilometrów poza miastem ,efektem będzie zdany egzamin na prawo jazdy, kurs nauki jazdy nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem ale ciekawą i przyjemną przygodą. Wysoki poziom kursów na prawo jazdy oraz spokojne i kulturalne przekazywanie wiedzy przez naszych instruktorów ma bezpośredni wpływ na naszą wysoką zdawalność w zakresie kategorii B . Dużym atutem naszej szkoły nauki jazdy jest kadra w skład której wchodzą: EGZAMINATOR, ABSOLWENCI KURSÓW EGZAMINATORSKICH , INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY, WYKŁADOWCY – INSTRUKTORZY w zakresie prawa jazdy kat. B.

W czasie trwania kursu na prawo jazdy zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę

Jakość oraz dobra atmosfera w trakcie szkolenia na prawo jazdy jest dla nas priorytetem!!!

W czasie zajęć teoretycznych na prawo jazdy wykorzystujemy najnowszy program komputerowy „Vademecum Wykładowcy Professional”, oraz bogaty wachlarz pomocy dydaktycznych – rzutnik multimedialny, odtwarzacz DVD, tablice magnetyczne, plansze, komputer, czasopisma a w razie jakichś wątpliwości do dyspozycji naszych kursantów pozostaje doświadczona kadra instruktorską ,która udzieli odpowiedzi na najbardziej zawiłe pytania naszym credo jest aby kursant był zadowolony i na jazdy przychodził z uśmiechem staramy się by w naszej szkole nauki jazdy panowała ciepła i rodzinna atmosfera.

Cel który sobie stawiamy w naszej szkole nauki jazdy to nie tylko uzyskanie przez naszych Kursantów prawa jazdy oraz zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy za pierwszym razem ale również zdobycie wielu umiejętności z których najważniejsze to znajomość:

 • przepisów ruchu drogowego,
 • bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim,
 • savoir-vivre na drodze
 • jazdy zgodnej z zasadą eco – drivingu
 • techniki jazdy

Ukończenie kursu na prawo jazdy w naszej szkole nauki jazdy przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy kat B .Kulturalnie oraz spokojne wyjaśnimy zawiłe tematy oraz przygotujemy do późniejszej samodzielnej jazdy. Zapewniamy wysoką jakość merytoryczna szkoleń w zakresie prawa jazdy kat. B. Staramy się być skuteczni i przy jak najmniejszym stresie jak najlepiej przygotować Was do egzaminu na prawo jazdy kat .B uwzględniając indywidualne potrzeby Kursanta. Powierz kurs na prawo jazdy specjalistom z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kompleksowego szkolenia już po pierwszych godzinach praktycznego szkolenia na prawo jazdy uświadomimy Ci że wybrałeś właściwie. Najlepszą reklamą jest zadowolony kursant. Nasza szkoła nauki jazdy dostosowuje tok szkolenia do indywidualnych predyspozycji kursanta oraz jego możliwości psychofizycznych.

 • specjalizujemy się w szkoleniach podstawowych na prawo jazdy kat. B oraz jazdach uzupełniających przed egzaminem na prawo jazdy.
 • oferujemy konkurencyjne ceny na prawo jazdy
 • możliwość opłat w nieoprocentowanych ratach,
 • współpracujemy z lekarzem medycyny – badania lekarskie na miejscu,
 • posiadamy własny plac manewrowy przystosowany do wykonania wszystkich zadań egzaminacyjnych
 • komfortowe pojazdy Toyota Yaris – identyczne jak na egzaminie państwowym.