Lista najbliższych terminów

08.01.2024

24.01.2024

07.02.2024

21.02.2024

Koszt jaki ponosicie Państwo w naszej szkole nauki jazdy jest kosztem całkowitym i nie ma poza tym żadnych ukrytych opłat pragniemy nadmienić iż w cenie wybranego przez Państwa kursu na prawo jazdy wliczony jest też egzamin wewnętrzny zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. W trakcie robienia kursu na prawo jazdy  obowiązują czyste i przejrzyste reguły, to dewiza naszej szkoły nauki jazdy,  traktujemy każdego kursanta rzetelnie i uczciwie . Staramy się aby w czasie kursu na prawo jazdy panowała ciepła rodzinna atmosfera a stres związany ze szkoleniem w zakresie nauki jazdy kat.B oraz egzaminem na prawo jazdy był jak najmniejszy. Wychodzimy naprzeciw potrzeb i oczekiwań naszych kursantów aby będąc już kierowcami zachowali o nas miłe wspomnienia i polecali naszą szkołę nauki jazdy swoim znajomym.

W cenie kursu na prawo jazdy:

  • dostęp do aktualnej bazy pytań egzaminacyjnych
  • zajęcia teoretyczne – 30h lekcyjnych
  • zajęcia praktyczne – 30h zegarowych
  • kurs pierwszej pomocy z wykwalifikowanym ratownikiem medycznym
  • EGZAMIN WEWNĘTRZNY PRAKTYCZNY I TEORETYCZNY

Zajęcia teoretyczne – 30 godzin lekcyjnych (45 min.) teorii, włącznie z nauką podstaw pierwszej pomocy realizowaną przez wykfalifikowanego ratownika medycznego.

Zajęcia praktyczne – odbywają się wg indywidualnego planu ustalonego z instruktorem i obejmują 30 godzin zegarowych (60 min.) nauki jazdy praktycznej zarówno na placu manewrowym, jak i w jeździe miejskiej. Szkolenie na prawo jazdy kończy się egzaminem wewnętrznym najpierw teoretycznym następnie praktycznym pozwalającym kursantowi na ocenę swojego przygotowania do egzaminu państwowego zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Część teoretyczna kursu na prawo jazdy odbywa się przy zastosowaniu programu multimedialnego oraz cennych uwag instruktora prowadzącego. Część praktyczna obejmuje zarówno manewry samochodem na placu, jak i jazdę miejskim aby kursant poznał wszystkie elementy przewidziane na egzaminie na prawo jazdy oraz aby był do niego wszechstronnie przygotowany.

Oferujemy miłą i rodzinną atmosferę naszym credo jest:

Kursant ma się czuć jak w domu!!!