Jeśli szukasz odpowiedniej szkoły nauki jazdy aby zrobić kurs na prawo jazdy w miłej i rodzinnej szkole nauki jazdy to bardzo dobrze trafiłeś -naszym zdaniem nasza szkoła nauki jazdy jest najwłaściwszym wyborem jakiego mogłeś dokonać. Aby  rozpocząć szkolenie na prawo jazdy kat. B w naszej szkole nauki jazdy  dzięki któremu zdobędziesz upragnione prawo jazdy, a wszystkie zadania egzaminacyjne, przewidziane dla kategorii B, nie będą stanowiły dla Ciebie problemu. Nasza szkoła nauki jazdy może pochwalić się tysiącami wyszkolonych i zadowolonych kierowców w zakresie prawa jazdy kat. B. Kursanci Ci, dzięki nam, ale też dzięki własnej pracy szybko i sprawnie osiągnęli wysoki poziom umiejętności i nauki jazdy samochodem w terenie zabudowanym i poza nim, oraz zdali egzamin państwowy na prawo jazdy wykonując poprawnie wszystkie zadania egzaminacyjne,ponadto naszą szkołę nauki jazdy wyróżnia  doskonałe zaplecze dydaktyczne, znakomita i doświadczona kadra instruktorska. Sprawimy że jazdy i zajęcia teoretyczne nie będą dla ciebie tylko przykrym obowiązkiem ale czymś w czym się uczestniczy z przyjemnością. Pamiętaj nam zależy na Twoim sukcesie. Staramy się aby podejście do każdego kursanta było indywidualne z uwzględnieniem jego potrzeb oraz oczekiwań które pomogą Mu zdać egzamin na prawo jazdy.

Dzięki naszej szkole nauki jazdy zdobędziesz upragnione prawo jazdy oraz poznasz przepisy ruchu drogowego, a znaki i szczecińskie skrzyżowania nie będą stanowić dla Ciebie tajemnic. Dzięki nauce w naszej szkole nauki jazdy zdobędziesz umiejętność poruszania się nie tylko po trasach egzaminacyjnych, ale też po wszystkich szczecińskich drogach . Pokonasz również wiele kilometrów poza miastem,efektem będzie zdany egzamin na prawo jazdy,kurs nauki jazdy nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem ale ciekawą i przyjemną przygodą.Wysoki poziom szkolenia na prawo jazdy oraz spokojne i kulturalne przekazywanie wiedzy przez naszych instruktorów ma bezpośredni wpływ na naszą wysoką zdawalność w zakresie kategorii B.

Do dyspozycji Państwa pozostaje, miła i solidna kadra instruktorska z wieloletnią praktyką instruktorską w zakresie nauki jazdy kategorii B.

W czasie trwania kursu na prawo jazdy zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę

Jakość oraz dobra atmosfera w trakcie szkolenia na prawo jazdy jest dla nas priorytetem!!!

Podczas teoretycznej części kursu na prawo jazdy wykorzystujemy najnowszy program komputerowy „Vademecum Wykładowcy Professional”, oraz bogaty wachlarz pomocy dydaktycznych – rzutnik multimedialny, odtwarzacz DVD, tablice magnetyczne, plansze, komputer, czasopisma a w razie jakichś wątpliwości do dyspozycji naszych kursantów pozostaje doświadczona kadra instruktorska,która udzieli odpowiedzi na najbardziej zawiłe pytania naszym credo jest aby kursant był zadowolony i na jazdy przychodził z uśmiechem staramy się by w naszej szkole nauki jazdy panowała ciepła i rodzinna atmosfera.

Cel który sobie stawiamy w naszej szkole nauki jazdy to nie tylko uzyskanie przez naszych Kursantów prawa jazdy oraz zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy za pierwszym razem ale również zdobycie wielu umiejętności z których najważniejsze to znajomość:

  • przepisów ruchu drogowego,
  • bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim,
  • savoir-vivre na drodze
  • jazdy zgodnej z zasadą eco-drivingu

Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie Was do egzaminu na prawo jazdy,kulturalne oraz spokojne wyjaśnianie zawiłych tematów oraz do późniejszej samodzielnej jazdy. Zapewniamy wysoką jakość merytoryczna szkoleń w zakresie prawa jazdy, staramy się być skuteczni i przy jak najmniejszym stresie jak najlepiej przygotować Was do egzaminu na prawo jazdy uwzględniając indywidualne potrzeby Kursanta. Powierz kurs na prawo jazdy specjalistom z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kompleksowego szkolenia już po pierwszych godzinach praktycznego szkolenia na prawo jazdy uświadomimy Ci że wybrałeś właściwie.Najlepszą reklamą jest zadowolony kursant.Nasza szkoła nauki jazdy dostosowuje tok szkolenia do indywidualnych predyspozycji kursanta oraz jego możliwości psychofizycznych.

  • specjalizujemy się w szkoleniach podstawowych na prawo jazdy kat. B oraz jazdach uzupełniających przed egzaminem na prawo jazdy.
  • oferujemy konkurencyjne ceny na prawo jazdy
  • możliwość opłat w nieoprocentowanych ratach,
  • współpracujemy z lekarzem medycyny – badania lekarskie na miejscu,
  • posiadamy własny plac manewrowy przystosowany do wykonania wszystkich zadań egzaminacyjnych
  • komfortowe pojazdy Toyota Yaris – identyczne jak na egzaminie państwowym.